אנימאל ווי Animal Whey

אנימל ווי (Animal Whey)

תוסף התזונה אנימאל וואי הינו מזון לשרירים, פשוטו כמשמעו!. חלבון הוא חומר הגלם אשר מסוגל לבנות את המסה השרירית אותה אנו מחפשים נואשות.

אנימל וואי אבקת החלבון מספר 1 בעולם הספורטאים מבית יוניברסל נוטרישן (UNIVERSAL NUTRITION) העולמית אבקת חלבון החיונית לבניית מסת שרירים איתנה ללא עודפי שומן.

בעבור מרימי המשקולות, אימון כבד ואכילה נקיה פשוט אינו מספיקים. השרירנים צריכים את המוצר אנימל וואי עם קצת אקסטרה.

המוצר בסיסי ביותר כתוספי התזונה לספורטאים, אבקת חלבון מי גבינה Animal מתעכלת בקלות ובמהירות כחלבון מי גבינה, כך נוכל לקבל את אבני הבניין הדרושים כדי לגדול יותר, ולהיות חזק יותר וטוב יותר. זה אוכל שריר, בצורתו הטהורה ביותר.

אבקת חלבון מי גבינה מבודד (Isolate) לתמיכת בניית השרירים.

המותג הרציני לספורט פיתוח גוף המספק את הצרכנים לדרישות כבר שנים. המוצר בעל תערובת חלבון מבודד בסינון מיקרוני אשר מגביר את זרימת חלבון מי גבינה, כהשלמת תרכיז חלבון מי גבינת שעבר תהליכים של אולטרא-מסונן וחיוני לעיכול המוכח בפערים ניכרים המכילים את האנזימים: פפאין וברומלין, מה שהופך אותו לראוי ביותר לפיתוח השרירים.

במנת הגשה של המוצר אנימל וואי גופכם יקבל לפחות כ- 25 גרם של חלבון מי גבינה טהור ואיכותי ביותר. חלבון אשר נספג ממערכת העיכול לזרם הדם ומישם ישירות לשרירים שבגופנו, כל זאת במהירות וביעילות מירבית, כך למעשה תוסף התזונה מעודד תהליכים אנאבוליים בגופנו החיוניים לבניית השרירים ולתיקונם.

רכיבים של החלבון אנימל ווי:
תערובת חלבון מי גבינה [חלבון מי גבינה מיקרו מסונן אבקת חלבון מי גבינה לבודד, תרכיז חלבון אולטרא מסונן מי גבינה (חלב)], טעמים טבעיים ומלאכותיים, מסטיק צלולוזה, קסנטן, קרגנין, לציטין (סויה), נתרן כלוריד, אססולפם אשלגן, סוכרלוז, תערובת אנזים העיכול מי גבינה (פפאין, ברומלין).

יש לציין כי תוסף התזונה אנימל וואי אינו מכיל שומנים מסוג טראס. חומצות שומן מסוג טראנס מצויות בעיקר במזון תעשייתי, ונחשב לשומן הגרוע ביותר לבריאות. שומן טראנס מעלה את רמות הכולסטרול מסוג LDL (הכולסטרול הרע) ומורידה את רמות הכולסטרול HDL (הכולסטרול הטוב) וכך תורמת להצטברות טרשת עורקים ולסיכון למחלות לב.

המוצר אנימל וואי פותח באופן ייחודי על פי צרכיהם של ספורטאים ומפתחי גוף רציניים. יש לומר שחברת יוניברסל נוטרישן מקפדה על השימוש בכל תוספי התזונה שלה ברכיבים איכותיים ביותר.

המצלות לשימושבתוסף אנימל וואי: קח 1-2 סקופים של Animal WHEY מייד לאחר האימון, או בין הארוחות או כתוספת לארוחות כהשלמה בעת הצורך. או להתייעץ באיש מקצוע! לרוב מומלץ לערבב עם חלב (רגיל, סויה, שקדים וכו') או עם מים קרים.

מה יש באבקת החלבון מי גבינה של Animal Nutrition Universal?

Serving Size 1 Scoop (32.58g)
Servings Per Container ~56
Amount Per Serving % Daily Value *
Calories 121       
Calories From Fat 9       
Total Fat 1 g 2%
Saturated Fat .5 g 3%
Trans Fat 0 g       
Cholesterol 31 mg 10%
Sodium 200 mg 8%
Potassium 191 mg 5%
Total Carbohydrate 3 g 1%
Dietary Fiber 1 g 2%
Sugars 1 g       
Protein 25 g 50%
Vitamin A 0%
Vitamin C 0%
Calcium 14%
Iron 4%
Riboflavin 13%
Phosphorus 8%
Magnesium 5%
Chloride 4%
* Percent Daily Values based on a 2,000 calorie diet. Your Daily Values may be higher or lower depending on your calorie needs.
Ingredients:
Animal Whey Protein Blend [Cross Flow Micro Filtered Whey Protein Isolate, Ultra Filtrated Whey Protein Concentrate (Milk)], Natural and Artificial Red Velvet Flavors, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Carrageenan, Lecithin (Soy), Sodium Chloride, Red #40 Lake, Acesulfame Potassium, Sucralose, Animal Whey Digestive Enzyme Blend (Papain, Bromelain).
Made in a GMP facility on equipment that processes milk, soy, egg, peanuts, tree nuts, fish, shellfish, and wheat.