אבקה לעליה במשקל גרייט גיינס

אבקה לעליה במשקל גרייט גיינס Great Gains

Great Gains של חברת יוניברסל נוטרישן הינה אבקה להכנת משקה עתירת קלוריות, כל זאת עם כמעט ללא אחוזי שומן. אבקה לעלייה במסה זו מכילה תזונה מושלמת, הכוללת את כל אבות המזון לפי צורכיהם של אלה החפצים לעלות במשקלם (בעיקר במסת השרירים).

אבקה לעליה במשקל גרייט גיינס Universal Nutrition Great Gains

אבקה לעליה במשקל גרייט גיינס Universal Nutrition Great Gains

ייחודיות המוצר Great Gains על פני מוצרים אחרים הינו בשל הרכבה המיוחד של האבקה המשלבת בתוכה פחמימות מורכבות ופשוטות, לכן משך זמן אספקת האנרגיה הינו מתמשך למשך שעות ותחילת השפעתה כמעט מיידית!!! הפחמימות עוזרות לבנות גליקוגן (חומר אנרגיה) בשרירינו, כך להגביר את נפח וכוח השרירים.

מה עוד ניתן לומר על האבקה לעלייה במשקל – גרייט גיינס?

Great Gains היא אבקה לעלייה במשקל באיכות גבוהה, Great Gains יכולה לעזור לנו לעלות במשקל הגוף במהירות. Great Gains פותח בכדי לסייע לספורטאים ומפתחי גוף שרוצים להגביר את הצריכה הקלוריות היומית שלהם ולשמור על תזונה נכונה, Great Gains מכיל ארבעה מרכיבים עיקריים: חלבונים, פחמימות, ויטמינים ומינרלים.

כל מנה של Great Gains מספקת כ- 545-1728 קלוריות איכותתיות של פחמימות בעלות מדד גליקמי גבוהה, בתוספת חלבון גבינה וחלבוני קזאין. אז בפעם הבאה שאתה מחפש גיינר לעלייה מהירה במשקל כדי לזכור את המוצר Great Gains.

בנוסף, האבקה מכילה תוספת של חלבון מי-גבינה.

ויטמיני B-קומפלקס, C ו- A החיוניים לעיכול, בנייה ואיחסון הפחמימות והחלבונים, לחיזוק ועמידות השרירים, העצמות והגידים.

השילוב מתאים בעיקר למפתחי-גוף (ספורטאים) ולחסרי תיאבון.

אופן השימוש: לאלה המעונינים לעלות במשקל גופם (מסת השריר) בצורה מהירה מאוד, יזדקקו למינון של כ- 2 – 3 כפות מדידה, כ- 2 – 3 פעמים ביום, לאחר האוכל.

למעונינים לשמור על משקלם מספיק מינון של 2 – 3 כפות מדידה בין או אחרי הארוחות.

* תכולה: 5.000 גרם אבקה.